Zábavné úlohy pre bystré deti

4,50 € 4,09 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Zameranie:  Deti od 5 do 7 rokov (predškoláci a žiaci 1. ročníka základných škôl)

Detailné informácie

Podrobný popis

         

Edukačný pracovný zošit s názvom Zábavné úlohy pre deti prináša na 60 stranách množstvo zábavy prioritne určenej pre predškolákov a prvákov na základných školách. Jednotlivé témy sú spracované do pútavých tvorivých úloh, ktoré dieťa obohacujú nielen v grafomotorickej oblasti, ale u neho podporujú aj rozvoj pamäti, logického myslenia, pozornosti, zrakového a sluchového vnímania, komunikačných zručností, matematických schopností, ako aj tvorivosť či fantáziu, ale aj celkový rozvoj psychomotorických kompetencií. 

 

Tvorivé úlohy v zošite sú pre deti zdrojom informácií a zároveň v nich prirodzene podporujú záujem o rôzne témy z oblasti zdravia, prírody, ekológie, medziľudských vzťahov a detských návykov, zásad slušného správania, cestovania a ďalších. 

 

Pracovný zošit môžu využiť pri svojej práci pedagógovia, odborní zamestnanci školy, rodičia, vychovávatelia v školských kluboch detí, ale aj starí rodičia a všetci dospelí, ktorým záleží na tom, aby dieťa bolo v škole úspešné. 

 

O autorkách Zábavných úloh pre bystré deti:

Zábavné úlohy pre bystré deti autorsky pripravili detská psychologička Jana Pavlíková, ktorá napísala niekoľko detských kníh, je autorkou básničiek a hádaniek v Čítanke pre 1. ročník ZŠ, logopedických básničiek a hier v pracovnom zošite Hry s rečou a napísala a ilustrovala maľovanku pre deti Poďme spolu maľovať, ktorá bola použitá pri štandardizácii vývinového skríningu v projekte MZ SR. 

Spoluautorkou je Jana Čerešňová, ktorá pracovala ako učiteľka v materskej škole, v súčasnosti pôsobí ako špeciálna pedagogička v základnej škole, kde sa venuje začleneným žiakom s poruchami učenia, pozornosti a poruchami autistického spektra. 

 

Názov:       Zábavné úlohy pre bystré deti

CENA                   5,90 eur

Rozsah:       60 strán

Väzba:               V1 - šitá

Rozmer:              210 x 285

Hmotnosť:          280 g

ISBN DPZ:            978-80-559-0877-9

Jazyk:                   slovenský

Vydanie:              marec 2023

Vydavateľstvo:  Petit Press, a.s.