Zábavné úlohy pre bystré deti 2

Novinka
5,90 € 5,36 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Zameranie: pre žiakov prvého stupňa základných škôl (deti od 6 do 9 rokov)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracovný zošit Zábavné úlohy pre bystré deti 2 je určený pre žiakov prvého stupňa základných škôl (deti od 6 do 9 rokov), ktorí sa chcú zabaviť riešením zaujímavých úloh, lúštením rébusov a tajničiek, ale sa chcú aj niečo nové dozvedieť a naučiť. 

Tvorivé úlohy podporujú u detí rozvoj pamäti a logického myslenia, pozornosť, matematické schopnosti, zrakové a sluchové vnímanie, komunikačné zručnosti aj fantáziu a tvorivosť.

V pracovnom zošite deti nájdu na 52 stranách 22 zaujímavých tém, nápadité hry a veľký dopravný test s tajničkou. 

O autorkách:

Zábavné úlohy pre bystré deti 2 autorsky pripravili detská psychologička Jana Pavlíková, ktorá napísala niekoľko detských kníh, je autorkou básničiek a hádaniek v Čítanke pre 1. ročník ZŠ, logopedických básničiek a hier v pracovnom zošite Hry s rečou a napísala a ilustrovala maľovanku pre deti Poďme spolu maľovať, ktorá bola použitá pri štandardizácii vývinového skríningu v projekte MZ SR. 

Spoluautorkou je Jana Čerešňová, ktorá pracovala ako učiteľka v materskej škole, v súčasnosti pôsobí ako špeciálna pedagogička v základnej škole, kde sa venuje začleneným žiakom s poruchami učenia, pozornosti a poruchami autistického spektra. 

Zábavné úlohy pre bystré deti 2 ilustrovala a graficky spracovala Terézia Pavlíková. Venuje sa štúdiu digitálneho marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. Má viacročné skúsenosti s grafickou tvorbou a ilustrovaním edukačných pracovných zošitov určených pre deti predprimárneho vzdelávania, žiakov prvého a druhého stupňa ZŠ zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením.

Rozsah:           4+48 strán

Väzba:                 V1 - šitá

Rozmer:              210 x 285

Hmotnosť:          260 g

ISBN:                    978-80-559-0980-6

Jazyk:                   slovenský

Vydanie:              február 2024

Vydavateľstvo:  Petitpress, a.s.

Predajná cena:  5,90 eur

DPH:                    10%