Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 2

2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 2 je voľným pokračovaním mimoriadne úspešného projektu vydavateľstva Petit Press.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zošit na 36 stranách prináša množstvo zaujímavých úloh, ktoré podporujú pamäť, myslenie, pozornosť a postreh, cibria slovnú zásobu a rečové schopnosti.

Tréning pamäti obsahuje zábavné rébusy, hádanky, hlavolamy, doplňovačky, kvíz a ešte oveľa viac. Zoradený je do logických celkov, pričom sa sústredí na precvičovanie rôznych kognitívnych funkcií čitateľa.

Úlohy preveria vedomosti a pomôžu zachovať myseľ sviežu a činorodú. Navyše prispejú aj k dobrej nálade a pohode.

O autorkách:

Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 2 autorsky pripravila psychologička Jana Pavlíková.

Ako psychológ sa venuje témam duševného zdravia, osobnostným a vzťahovým problémom, otázkam profesijnej orientácie, poskytuje individuálnu a skupinovú psychologickú starostlivosť. Je autorkou básničiek a hádaniek v Čítanke pre 1. ročník ZŠ, autorkou veršovaných kníh pre deti, autorkou a ilustrátorkou logopedických básničiek poviedok a hier v logopedickom pracovnom zošite Hry s rečou. Je spoluautorkou edukačných pracovných zošitov zo série Hravá škôlka vytvorenej v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie, spoluautorkou tematicky zameraných pracovných zošitov pre deti predškolského veku a žiakov prvého stupňa zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením. Autorsky sa podieľa na tvorbe detských časopisov.

Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 2 ilustrovala a graficky spracovala Terézia Pavlíková.

Venuje sa štúdiu digitálneho marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. Má viacročné skúsenosti s grafickou tvorbou a ilustrovaním edukačných pracovných zošitov určených pre deti predprimárneho vzdelávania, žiakov prvého a druhého stupňa ZŠ zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením.

V zahraničí sa dlhodobo venovala seniorom po cievnych príhodách a seniorom v rôznych štádiách Alzheimerovej choroby. Pracovala na udržiavaní a zlepšovaní ich kognitívnych funkcií pomocou každodenných tréningových cvičení.

 

Názov:           Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 2

Rozsah:          36 strán

Väzba:                 V1 - šitá

Rozmer:              210 x 285

Hmotnosť:         76 g

ISSN:                    2989-3518

EAN:                     9772989351008 03

Jazyk:                   slovenský

Vydanie:              február 2024

Vydavateľstvo:  Petitpress, a.s.

Predajná cena:  2,50 eur

DPH:                     20%