Torty od mamy 4/2023

Novinka
2,95 € 2,46 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ani sme sa nenazdali a opäť držíme v rukách vianočné číslo nášho sladkého magazínu Torty od mamy.

V tohtoročnom zimnom vydaní na vás čakajú svieže mini dezerty v podobe lineckých koliesok, orieškových rezov s ríbezľovým želé, vianočných matcha stromčekov či čokoládových mini roládiek. O pár strán ďalej natrafíte na osviežujúcu mrkvovú tortu so slaným karamelom, pavlovovej roládu či schwarzwaldské poháriky.

Poschodová sviatočná torta v sebe zas ukrýva množstvo chutí od orechov, tvarohu, mrkvy až po exotickú vanilku či mandarínky. Už tradične vám tiež prinášame recepty na drobné zákusky, koláčiky a pečivo, napríklad domáce sušienky a lahodné nepečené guľky. Mysleli sme aj na celiatikov, a pre nich sme si pripravili recepty na bezlepkové medvedie labky či vanilkové rožky.

V tohtoročnom vydaní nechýba množstvo inšpirácií na zimné, vianočné či novoročné torty s rôznymi chuťami, ako napríklad lahodná čokoláda, oreo krém, višňový rozvar, stracciattela krém, náplň z kiwi, korenené ovocie, čučoriedkový krém a mnohé ďalšie.

Na vianočnom a ani žiadnom sviatočnom stole nesmie chýbať overená klasika, preto u nás nájdete aj recepty na klasické rezy, ale chýbať nebudú ani poctivé medovníčky. Lahodné nadýchané šamrole si zas môžete upiecť z domáceho lístkového cesta Manuely Jonisovej.

Na tých zručnejších z vás čaká ťažšia modelácia vianočného škriatka. S našim časopisom sme tiež zavítali na cukrársku súťaž do Púchova, kde sa rozhodovalo o najkrajšej torte Slovenska. Viac z podujatia nájdete v útrobách nášho časopisu.

 

Špecifikácia
Počet strán: 60
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 280 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2023

Cena časopisu: 2,95 €