Torty od mamy 4/2022

Tip
2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

A už je to tu. Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži. A s týmto časom už tradične spájame aj posledné číslo nášho sladkého časopisu v roku. V aktuálnom vydaní nájdete množstvo tipov a rád na vianočné, ale aj iné sviatočné pečenie. S nami si ľahko doma pripravíte chutné linecké pečivo, kokosky, fúkané rožky, kokosové či orechové úle, ale aj domáce sušienky.Rozhodne nebudú chýbať detailné recepty na klasické torty, ale aj tie s nezvyčajnými chuťami, napríklad brusnicová. 

Martina Ďurčeková či Petra Paulová si zas pre vás pripravili modelovanie na sviatočné pečenie s deťmi. Môžete si vytvoriť chutného perníčka, ale aj hrdzavú líštičku. Nezabudli sme ani na vás ctení milovníci medu. Na našich stránkach nájdete hneď niekoľko receptov na okamžite mäkké medovníčky, ale aj na tie, ktoré musia chvíľku postáť. Milka Kaniaková si zas pre vás pripravila medovníkovú chalúpku.  A skúšali ste už mousse dezerty a torty? Ak nie, tak s nami to určite zvládnete. 

 

Špecifikácia:

Vydavateľstvo: naničmama s.r.o.
Počet strán: 60
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 280 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2022

Cena časopisu: 2,50 €