Torty od mamy 4/2021

Novinka Tip
2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najnovšie zimné vydanie nášho sladkého časopisu vám prináša množstvo skvelých receptov, nápadov a rád, ako správne pripraviť tie najlepšie medovníčky či šťavnaté vianočné torty.

 

Hneď na úvodných stranách nájdete drobné recepty od Moniky Hodanovej, cez ktoré sa prelistujete k úžasnej anglickej vianočnej torte či čokoládovo-višňovej dobrote od Lucie Ternóczkej.

 

Martina Ďurčeková vám zas ukáže ako využiť svoju fantáziu a spolu s deťmi vymodelovať krásnu zimnú dekoráciu snehuliaka, ktorá rozhodne nemusí dekorovať len vrch torty. 

 

Petra Paulová vám opíše ako sa pracuje s krémom a aké rôzne dekorácie a vzory s ním viete vytvoriť. Tešiť sa môžete aj na rozhovor s Evkou Kuzmovou, ktorá si pre vás pripravila návod na to, ako správne maľovať na fondán. V ďalšom rozhovore vám predstavíme Magdu Kelemenovú - účastníčku šou Pečie celé Slovensko, ktorá je v komunite klasických cukrárov viacerým dobre známa.

 Ale samozrejme nezabudli sme ani na moderné klasiyky, tartaletky, cup cakes či cheesecaky. Aj toto všetko nájdete v najnovšom vydaní nášho časopisu Torty od mamy. 

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021