Torty od mamy 4/2020

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných foto postupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Zimné vydanie časopisu Torty od mamy vás očarí svojou ponukou tipov a receptov na vianočné aj ďalšie slávnostné pečenie. Na 52 stranách vám prinášame 32 receptov, medzi ktorými nesmú chýbať klasické, ale i menej tradičné dobroty.

Makové či orechové korpusy chutne dopĺňajú brusnice či čučoriedky. Nielen torty, ale i drobné zákusky. Parížske rožky, pistáciové tartaletky, gaštanové guľôčky a mnohé ďalšie nájdete v poslednom vydaní časopisu v tomto roku. 

Na svoje si prídu začiatočníci i pokročilí cukrári. Pre milovníkov modelovacích a poťahových hmôt prinášame zimnú krajinku s medveďom a jeho kamarátkou až spoza polárneho kruhu. 

A čo by to bolo za vianočné vydanie, ak by v ňom chýbali medovníky… Nájdete ich u nás hneď niekoľko, malé či veľké, chalúpky alebo 3D. Pri ich pečení sme sa obrátili po radu aj na slovenskú medovníkovú kráľovnú, ktorá neváhala a podelila sa s nami o tipy, aby sa vám v ich pečení darilo lepšie.