Torty od mamy 4/2019

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (4 ks)

Prvý slovenský časopis pre milovníkov tort. Vychádza štvrťročne. Pomôže vám zorientovať sa v cukrárskych pomôckach, polotovaroch a najnovších trendoch, nájdete v ňom veľa podrobných fotopostupov, inšpirácie zo sveta, recepty. Všetko na nádherných farebných fotografiách a kvalitnom papieri.

Detailné informácie

Podrobný popis

V zimnom čísle vám ponúkame 32 receptov pre slávnostné okamihy. Vyskúšajte chutné a originálne recepty na koláče, zákusky či torty. Časopis je plný sladkých nápadov.

Zaručeným úspechom pre maškrtné jazýčky budú istotne oriešky, plnené košíčky, karamelové kolieska, rumové perníky či kávové koláčiky. Pečivo, ktoré si zamilujete. Neváhajte a napečte si ho do zásoby. Sú malé, chutné a jednoduché - popcakes a cupcakes. Sladké dobroty, ktoré zlepšia náladu každému, kto ich ochutná. Len jeden kúsok vám určite stačiť nebude.

Neodolateľné torty, sú pracnejšie, ale výsledok jednoducho stojí za to. Nájdete tu recept na tortu Mont Blanc, orechovú, čokoládovo-banánovú, karamelovo-perníkovú a punčovú tortu. Alebo vyskúšajte tortu zasneženú kokosom. Na vašom stole sa bude ktorákoľvek z nich kráľovsky vynímať.

Spoločne pripravíme ozdoby na zjedenie v podobe medovníkov, sladkej ruže, malého tučniačika či veselých postavičiek.

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019