Torty od mamy 3/2023

Novinka
2,95 € 2,46 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri listovaní najnovším vydaním nášho sladkého magazínu natrafíte na množstvo skvelých receptov, tipov a rád. A ak máte bujnú predstavivosť, vôňa našich koláčikov vás bude sprevádzať s každým otočením ďalšej a ďalšej stránky. 
 
V aktuálnom vydaní nášho časopisu nájdete recepty na chutné a lahodné dezerty a torty, ktoré sa inšpirovali jeseňou. Nechýbajú orechy, gaštany, slivky, hrušky a v neposlednom rade množstvo jablkových variácií. Ako vždy, aj tentoraz sme pre vás zozbierali niekoľko nápadov na detské torty, ale inšpirovať sa môžete aj 3D tortami od našich skvelých autoriek. 
 
V najnovšom vydaní nájdete opäť recepty na mousse dezerty, ale aj cheesecaky či netradičnú točenú tortu plnú černíc. Pripravili sme si pre vás tiež niekoľko rozhovorov a pred zimou sa nechajte inpširovať aj lahodnými medovníkmi. Každý si príde na svoje. 
 

Špecifikácia
Počet strán: 60
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 280 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2023

Cena časopisu: 2,95 €