Torty od mamy 3/2021

Novinka Tip
1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (5 ks)

Prvý slovenský časopis pre milovníkov tort. Vychádza štvrťročne. Pomôže vám zorientovať sa v cukrárskych pomôckach, polotovaroch a najnovších trendoch, nájdete v ňom veľa podrobných fotopostupov, inšpirácie zo sveta, recepty. Všetko na nádherných farebných fotografiách a kvalitnom papieri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy vám prináša niekoľko jablkových inšpirácií, ale tiež množstvo receptov s lahodnou čokoládou či domácim karamelom. Na 52 stranách nájdete opäť množstvo skvelých receptov na báječné torty, ale aj menšie zákusky. 

 Špecialitou tohto vydania je určite Filip Dihel. Český cukrár, ktorý vám ukáže ako vyskladať tie najkrajšie svadobné torty a docieliť, aby boli perfektne stabilné.

 Druhou špecialitou tohtoročnej jesene sú u nás likérové špice. O recept na ne sa s vami podelila Martina Dúbravková, ktorá si pre nás pripravila aj alternatívu z bielej čokolády a náplňou vhodnou aj pre deti. 

 Okrem týchto dvoch cukrárov však u nás nájdete aj ďalších skvelých autorov, ktorí nezaváhali a o svoje recepty sa s nami s radosťou podelili.

 

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021