Torty od mamy 3/2020

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Torty od mamy 3/2020

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných foto postupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy je už v predaji a na vás milé žienky či profi cukrárky čaká bohatá nádielka tých najlepších receptov na chutné zákusky a tortičky s jesennou tematikou.

Pripravili sme si pre vás recepty na jablkové koláče, hruškovú bábovku, gaštanový cheesecake i svieže citrusové rezy. Určite neodoláte ani makronkám, ktoré je tak ťažké perfektne pripraviť.

Práve v tomto čísle časopisu nájdete aj recepty a návody na úchvatné poschodové svadobné torty či halloweenske inšpirácie. Ak sa vám však vypekať už nechce, nezabudnite si prelistovať náš časopis už len kvôli inšpiratívnym rozhovorom.

Celkovo na vás čaká 30 receptov, niekoľko foto postupov, rozhovory so slovenskými i zahraničnými cukrárkami, inšpirácie na v Amerike uznávaný halloween a samozrejme nezabudli sme ani na nové trendy v pečení. Už ste skúšali niečo vyrobiť z ryžového papiera alebo vymodelovať cukrový list?

 

Špecifikácia:

Počet strán: 52

Väzba: mäkká

Rozmer: 210 x 297 mm

Jazyk: slovenský

Rok vydania: 2020

 

Cena: 1,99 EUR