Torty od mamy 3/2019

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Prvý slovenský časopis pre milovníkov tort. Vychádza štvrťročne. Pomôže vám zorientovať sa v cukrárskych pomôckach, polotovaroch a najnovších trendoch, nájdete v ňom veľa podrobných fotopostupov, inšpirácie zo sveta, recepty. Všetko na nádherných farebných fotografiách a kvalitnom papieri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Časopis Torty od mamy vám ponúka 30 receptov. Upiecť ich môžete na špeciálne príležitosti i vo všedný deň. Na výber máte lákavé a originálne koláče i torty. Neváhajte a vyskúšajte s nami niečo nové.

Príprava je základ skvelej maškrty. Skúste chutné, pestré a jednoduché koláče. Nájdete tu hruškový s mandľami, tvarohové rezy, jablkovú štrúdľu, tekvicový a karamelový koláč. Bez ozdôb to nejde. Vymodelujte si sladkú postavičku, skalnú ružu, orchideu či čokoládové listy. Vašim tortám tak dodáte neodolateľný a originálny šmrnc.

Poznáte fault line tortu a popsicles,nové trendy v pečení? Skúste s nami tortu zdobenú „roztrhaným“ krémom. Tortu, ktorá je v zlomovej línii jednoducho ohromujúca. Alebo jednoduché ale originálne koláčiky na paličke.

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019