Torty od mamy 3/2018

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (5 ks)

Prvý slovenský časopis pre milovníkov tort. Vychádza štvrťročne. Pomôže vám zorientovať sa v cukrárskych pomôckach, polotovaroch a najnovších trendoch, nájdete v ňom veľa podrobných fotopostupov, inšpirácie zo sveta, recepty. Všetko na nádherných farebných fotografiách a kvalitnom papieri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vneste spolu s nami jeseň do vašich kuchýň. Máme pre vás skvelé inšpirácie a vyše 30 lákavých receptov. Ponúkame recepty v ktorých dominujú jablká, orechy či gaštany.

Hľadáte inšpiráciu na zdobenie torty? Ponúkame návod, ako vytvoriť nádhernú výzdobu z krémových kvetov. Taktiež máme pre vás tip na sladký darček pre zanietených rybárov. Či postup na medovníkové srdce cukrom vyšívané.

Ak milujete pečenie rovnako ako my, neváhajte a vyskúšajte malinovú tortu, košíčky so snehovou pusinkou, koláč s červenou repou, čokoládový mousse, čučoriedkovú tortu s jogurtovým krémom či efektné medové tortičky. Ponúkame aj recepty bez lepku a laktózy, v podobe medovo-citrónového cheesecake a čokoládovo-pomorančového koláča.

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2018