Torty od mamy 2/2021

Novinka Tip
2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (4 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných foto postupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Letné vydanie časopisu Torty od mamy vychádza v čase končiacich pandemických opatrení a začínajúcich denných horúčav. Vďaka voľnejším bezpečnostným opatreniam sa môžeme opäť stretávať so svojimi rodinami, známymi či kamarátmi, a k tomu neodmysliteľne patria aj letné grilovačky, opekačky či večerné posedenia pri ohníčku.

Ohlásenej návšteve vždy radi niečo chutné vopred pripravíme. A čo sa najlepšie hodí k letu? No predsa svieže a ľahké dezerty plné ovocia. A aj preto je aktuálne vydanie časopisu plné takýchto dobrôt. Na 52 stranách vám prinášame 40 receptov na fantastické ovocné chuťovky.

Ľahké cheesecaky, svieže mascarpone krémy, jahodové, malinové či čučoriedkové koláčiky… To všetko a ešte oveľa viac nájdete na stranách nášho sladkého časopisu. Naše recepty sú určené všetkým. Začínajúcim i skúsenejším cukrárom.

Na svoje si prídu aj milovníci inšpirácií. Ukážeme vám ako vyrobiť maľované torty či pracovať s maketami. Už tradične nechýbajú ani návody na modelovanie.

Leto je symbolom nie len prázdnin, dovoleniek, kúpania v mori, ale predovšetkým svadieb. Prelistujte našimi stránkami a nájdite to pravé orechové, čo vašu svadbu spraví dokonalou.

 

Špecifikácia:

Počet strán: 52

Väzba: mäkká

Rozmer: 210 x 297 mm

Jazyk: slovenský

Rok vydania: 2021

 

Cena: 1,99 EUR