Torty od mamy 2/2020

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných foto postupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Druhé vydanie časopisu Torty od mamy vychádza v tomto roku v čase začínajúcich letných horúčav, a aj preto je plné sviežich a šťavnatých letných receptov. Na 52 stranách vám prinášame 37 receptov na fantastické ovocné dobroty.

Ľahké cheesecaky, tartaletky, ostružinové koláčiky, či o niečo ťažšie fault line a drip tortičky… To všetko a ešte oveľa viac nájdete na stranách nášho časopisu. Naše recepty sú určené všetkým. Začínajúcim i skúsenejším cukrárom.

Na svoje si prídu aj milovníci inšpirácií. O svojich začiatkoch a neskôr úspechoch nám porozprávajú šikovné slovenské a české cukrárky, ktoré si pre vás pripravili lahodné recepty na krásne vyzerajúce a ešte chutnejšie poschodové narodeninové tortičky.

Leto je symbolom nie len prázdnin, dovoleniek, kúpania v mori, ale predovšetkým svadieb. Prelistujte našimi stránkami a nájdite to pravé orechové, čo vašu svadbu spraví dokonalou. Nič nepokazíte ani darčekmi pre hostí v podobe malých medovníkov.

Špecifikácia:
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020