Torty od mamy 2/2018

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prvý slovenský časopis pre milovníkov tort. Vychádza štvrťročne. Pomôže vám zorientovať sa v cukrárskych pomôckach, polotovaroch a najnovších trendoch, nájdete v ňom veľa podrobných fotopostupov, inšpirácie zo sveta, recepty. Všetko na nádherných farebných fotografiách a kvalitnom papieri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyberte si z našej ponuky receptov na letné pečenie. Šťavnaté, svieže a ľahké ovocné torty sú tu pre vás. Torty plné čerstvých a kvalitných surovín. Nájdete tu 23 ľahkých a rýchlych receptov na ovocné koláčiky či torty, ktoré si isto zamilujete.

Ponúkame návod na netradičné ale efektné zdobenie kandizovaným ovocím. Taktiež recept na maslové sušienky vhodné ako dekorácia pre torty a rôzne dezerty. Vyskúšajte s nami recept na domácu hmotu na jedlú čipku. Ale aj bielkovo-maslový krém, ideálny na potretie tort s nefalšovanou chuťou leta. Naučíme vás piecť makrónky, talianskou metódou.

Máme tu pre vás torty zdobené krémom, ovocím, sladkými kvetmi a postavičkami. Tortu z krehkého cesta či tortu zdobenú lízankami a pusinkami. Spolu upečieme čokoládový tart, marhuľovú tortu, čerešňový koláč, cheesecake, čučoriedkovú tortu a mnoho ďalšieho.

Ak milujete letné pečenie rovnako ako my, neváhajte a kúpte si časopis Torty od mamy. Nájdete ho v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťte. Časopis je tu pre vás od stredy  6. júna 2018.

pecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2018