Torty od mamy 1/2022

2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy vás zoznámi s technikou špachtľovania, ale tiež sme si pre vás pripravili návody na chutné a oku lahodiace mousse torty. Martina Ďurčeková a Andrea Aldiry si zas pripravili recepty a fotopostupy na torty pre najmenších a už tradične sme pre vás nezabudli vypýtať recepty na drobné koláčiky a zákusky aj od Moniky Hodanovej.
V aktuálnom vydaní časopisu si môžete tiež prečítať, ako sa Alenka Sabolová – zo šou Pečie celé Slovensko, dostala k pečeniu, kto ju inšpiroval, ale aj to, čo by odkázala začínajúcim cukrárom.
S odchádzajúcou zimou a rastúcimi teplotami siahame aj v našich kuchyniach po čoraz sviežejších receptoch, a čo je lepšie ako smotanové torty s ovocím? V našom vynovenom sladkom magazíne vám ponúkame hneď niekoľko receptov.
Recepty, návody, fotopostupy, tipy a rady prinášame už tradične tak začínajúcim, ako aj skúseným cukrárom. Dosť bolo slov a teraz si nás už poďte prelistovať.

Špecifikácia
Počet strán: 60
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 280 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2022

Cena časopisu: 2,50 €