Torty od mamy 1/2021

Novinka Tip
2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

V jarnom vydaní nášho sladkého časopisu sme si pre vás drahí čitatelia pripravili 35 fantastických receptov na torty i drobné dezerty. V útrobách časopisu nájdete návody na špenátové či mandľové torty, kakaové korpusy alebo svieže ovocné a mascarpone plnky.

 

Pre tie zručnejšie a zameriavajúce sa skôr na detskú tematiku prinášame opäť detailné fotopostupy, tentoraz na psíka a mačku. Ivetka Košíková vás dokonca naučí, ako zvieratko namaľovať na fondán a dozdobiť kráľovskou glazúrou. 

 

Kúpou jarného vydania časopisu rozhodne nič nepokazíte, a keď sa vám doma minie fondán, Petra Tóthová vás naučí, ako si vyrobiť rýchly modelovací krém. A keďže sa nám pomaly, ale isto blíži aj Veľká noc, opäť vám prinášame jeden z množstva receptov na úžasné medovníky. Anka Pekárová vám predvedie ako ich zdobí ona.

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021