Torty od mamy 1/2020

1,99 € 1,66 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Prvý slovenský časopis určený milovníkom tort, ktorý vám pomôže zorientovať sa v najnovších trendoch v oblasti pečenia, výberu tých správnych cukrárskych pomôcok a predovšetkým v ňom nájdete veľa podrobných fotopostupov, receptov a inšpirácií nielen z domova, ale aj zo sveta.

Detailné informácie

Podrobný popis

V jarnom čísle časopisu Torty od mamy vám ponúkame 36 úchvatných receptov na sladké dobroty určené pre drobné radosti i zvláštne príležitosti. Vyskúšajte si spolu s nami upiecť v pohodlí domova chutné a originálne koláče, zákusky či torty. Naše recepty sú určené všetkým. Začínajúcim aj skúsenejším cukrárom.

Na svoje si prídu všetky maškrtné jazýčky. Tentoraz prinášame recepty aj pre úplných začiatočníkov. Cheesecaky, tartaletky čit mafiny zvládnete aj keď nemáte cukrárske remeslo v malíčku. Pre tých odvážnejších a skúsenejších z vás máme pripravené fotopostupy na modelovanie komplikovaných 3D tort. Skúšali ste už psa?

Recepty zo slnečnej Arábie, či vôňa francúzskeho vidieka. V prvom čísle tohto roka sme si pre vás pripravili aj recepty spoza hraníc.

Medovníkmi nikdy nič nepokazíte, obľúbené sú v každom ročnom období. Nakoľko sa dajú dekorovať skutočne na všetky spôsoby, nemusíte sa ich chute báť ani pri stúpajúcich vonkajších teplotách.

Špecifikácia
Počet strán: 52
Väzba: mäkká
Rozmer: 210 x 297 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020