Spectacular Slovakia - Sprievodca: Slovensko

14,90 € 13,55 € bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Najkomplexnejší, moderný sprievodca, ktorý predstavuje Slovensko nielen cez architektúru a prírodu, ale aj cez menej známe miesta a nové atrakcie. Praktický vreckový formát obsahuje všetky informácie potrebné pre objavovanie Slovenska.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová edícia v slovenčine nadväzuje na pôvodnú anglickú verziu Spectacular Slovakia. Medzinárodný tím prestížnych anglických novín The Slovak Spectator prináša na 312 stranách viac ako 1 000 fotografií, takmer 500 profilov miest a pamiatok, 35 leteckých nákresov hradov, katedrál a historických centier, 22 máp a zároveň 32 cestovateľských tém, ktoré sprevádzajú čitateľa aj na nové zaujímavé miesta, ktoré turisti začínajú objavovať. Súčasťou cestovateľa je aj rozkladacia mapa Slovenska.

Na stránkach sprievodcu môžu čitatelia nájsť desiatky hradov, kaštieľov, stredovekých miest, jaskýň, kúpeľov... V rámci cestovateľských tém sa dočítajú aj o miestach, kde sa dá jazdiť tankom, opravovať hrady, sledovať medvede v divočine, o tipoch ako a kde ušetriť či kde sa dobre najesť.

Špecifikácia
Počet strán: 312
Väzba: brožovaná
Rozmer: 135×225 mm
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788097171964
Rok vydania: 2016
Príloha: mapa