Recepty od diplomatov z 27 krajín

12,90 € 11,73 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Každá krajina má svoje chute. V tejto knihe môžete nájsť recepty a príbehy diplomatov z 27 štátov sveta. Ambasádorov časom preložia na novú diplomatickú misiu, ale jedlá, ktoré počas prípravy tejto kuchárky s nami uvarili, zostanú, aby obohatili aj vašu kuchyňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Recepty sme vybrali a prispôsobili tak, aby ste si väčšinu z nich mohli uvariť zo surovín dostupných v našich obchodoch. Kuchár japonského veľvyslanca nám prezradil postup, ako uvariť dokonalú sushi ryžu. Izraelský ambasádor, ktorý rád varí, odporúča pri príprave svojho receptu slovenské pivo. Dozviete sa, kde rastú najsladšie jahody, ako vznikol originálny recept na cézar šalát, alebo pri ktorom tradičnom recepte z Veľkej Británie môžete použiť našu bryndzu.

Na konci knihy je umiestnená prehľadná tabuľka surovín používaných v receptoch s kalorickými a výživovými hodnotami, ktorá Vám pomôže pri plánovaní Vášho stravovania.

Prezentované kuchyne: Belgicko, Brazília, Bulharsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, India, Indonézia, Írsko, Izrael, Japonsko, Kanada, Kórea, Maďarsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Švajčiarsko, Taliansko, Turecko, USA, Veľká Británia.

Autor receptov: Veľvyslanectvá krajín
Informácie o kuchyniach: autorský tím The Slovak Spectator

Špecifikácia
Počet strán: 112
Väzba: tvrdá
Rozmer: 170 x 245 mm
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2015