Petra Vlhová: Šibalka na lyžiach (kniha pre deti)

14,90 € –10 %
obalka P Vlhova
14,90 € –10 % 13,40 € 12,18 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Ilustrovaný príbeh lyžiarky Petry Vlhovej určený deťom. Knižka pútavo a s vtipom približuje, ako sa z malých detí stávajú veľkí hrdinovia. Zároveň deti inšpiruje a motivuje k tomu, aby sa nevzdávali a robili to, čo milujú. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bolo raz jedno milé dievčatko, ktoré sa veľmi rado naháňalo s kamarátmi po lúkach a neušlo mu žiadne huncútstvo. Čím bolo zvláštne? Napríklad tým, že skôr, než sa z neho vykotúľali prvé slová, už vedelo lyžovať. Najskôr iba na koberci v obývačke, neskôr na naozajstných zasnežených kopcoch.

Keď sa dnes povie Petra Vlhová, každý vie, že na štarte stojí šampiónka, ktorej sa vyrovná máloktorá súperka. No nie každý vie, že kým sa ňou stala, musela sa boriť s prekážkami a nečakanými ťažkosťami.

Jej príbeh je ako kráľovská jazda – vyhrávajú všetci, ktorí prijmú pozvanie do sveta špičkovej športovkyne. Petra je nielen skvelou pretekárkou, ale aj dcérou, sestrou, zverenkou, no hlavne sama sebou – dievčaťom z Liptova.

Knižka pútavo a s vtipom hovorí o tom, ako sa z malých detí stávajú veľkí hrdinovia. Zároveň deti inšpiruje a motivuje k tomu, aby sa nevzdávali a robili to, čo milujú. Šibalka na lyžiach poteší aj ilustráciami a prekvapí zaujímavosťami, ktoré o Petre možno ešte neviete.

 

Dátum vydania: 19. 9. 2023

Vydavateľstvo: Petit Press, a.s.

Autori: Juraj Berzedi • Anita Ráczová

Ilustrácie: Veronika Kissová

Počet strán: 80

Väzba: pevná väzba

Rozmer: 170x200 mm

Rok vydania: 2023

Vekové určenie: 6+

Žáner: knihy pre deti a mládež, beletria pre deti, náučné, motivačné

Jazyk: slovenčina

ISBN 978-80-559-0914-1

Cena s DPH: 14,90 eur