Juraj Berzedi • Petra Vlhová: Petra. Moja cesta k veľkému glóbusu

Akcia
14,90 € 13,55 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Petra Vlhová a ľudia, ktorí stáli pri nej, opisujú cestu na lyžiarsky vrchol. V súčasnosti najúspešnejšia slovenská športovkyňa vydáva oficiálnu autobiografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Petra Vlhová a ľudia, ktorí stáli pri nej, opisujú cestu na lyžiarsky vrchol. V súčasnosti najúspešnejšia slovenská športovkyňa vydáva oficiálnu autobiografiu.

Hovorí, ako sa zo skromného dievčaťa z Liptova nadovšetko milujúceho lyžovanie stala športová hviezda svetového formátu.

Vlhová rozpráva o detstve, dospievaní, prvých úspechoch i sklamaniach. Odhaľuje zákulisie lyžiarskeho sveta, opisuje vzťah s najväčšou rivalkou Mikaelou Shiffrinovou, približuje život ženy v mužskom svete.

Až mrazivo úprimne a otvorene rozpovedala aj strastiplný príbeh spolupráce s bývalým trénerom Liviom Magonim i jeho nečakaný a bolestivý koniec.

Unikátnosť publikácie umocňujú kapitoly s jej najbližšími, bývalými trénermi i členmi tímu. Súčasťou knihy je aj výnimočná 40-stranová príloha fotografií z jej súkromného i profesionálneho života.

„Keď sa teraz pozriem na veľký glóbus, zjaví sa mi všetko, čo som preň musela obetovať. Spomeniem si na radosť, bolesť i plač. Trofej je sama osebe veľká a ťažká. Je nádherná, ale pre mňa má omnoho hlbší význam.

Je to ocenenie za celú sezónu, za všetky momenty, ktoré budem mať v pamäti do konca života. Momenty, o ktoré som sa doteraz s nikým nepodelila.

Som Petra, dievča zo Slovenska, ktoré vyhralo veľký glóbus. A toto je môj príbeh,” hovorí Vlhová v úvode knihy. A pokračuje tak, ako lyžuje – priamo, naplno a bez zábran.

 

-       ISBN 978-80-559-0747-5

-       EAN titulu 9788055907475

-       úplný názov titulu: Petra. Moja cesta k veľkému glóbusu

-       úplný názov autora: Juraj Berzedi • Petra Vlhová

-       rozsah/počet strán: 304 + obálka 264 čb strán (texty) + 40-stranová fotopríloha

-       rozmery titulu (výška, šírka, hrúbka) 236, 175, hrúbka zhruba 26 mm

-       žáner Autobiografia

-       väzba tvrdá V8 (šitá)

-       MOC  s DPH 14,90 EUR