Nerev - Pohybom ku zdraviu

16,90 € 15,36 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prečo je pohyb dôležitý? Ako pomáha deťom, rekreačným športovcom a profesionálom? Ako športovať správne, aby ste si neublížili?

Detailné informácie

Podrobný popis

Šimon Klimčík je jedným z najlepších a najuznávanejších slovenských kondičných trénerov. Okrem iných pripravuje lyžiarky Petru Vlhovú, Martinu Dubovskú, hokejové talenty Šimona Nemca a Filipa Mešára či olympijského medailistu vo vodnom slalome Jakuba Grigara. Zároveň denne pracuje s bežnými hoby športovcami a deťmi.

Do knihy Nerev vložil to najlepšie zo svojich dlhoročných skúseností s kondičným tréningom na rôznych úrovniach a špeciálne sa venuje práve hobíkom a deťom.

Približuje, aký by mal byť správny rozvoj dieťaťa po športovej stránke v konkrétnom veku, na čo si majú dať rekreační športovci pozor a aké chyby často robia.

Aj hobík má športové sny a môže ich dosiahnuť, ak na to svoje telo dobre pripraví. Každý môže trénovať ako Vlhová či Nemec. A Klimčík vysvetľuje, ako na to – pomocou zdravého kondičného tréningu a bez dvíhania ťažkých činiek v posilňovni.

Radí, ako si vybrať správnu pohybovú aktivitu, ako športovať bez bolesti a zranení, mať viac energie, cítiť sa zdravšie, lepšie a silnejšie.

Súčasťou knihy je aj ukážka komplexného 45-minútového tréningu.

Klimčík tvrdí, že keď trénujete svaly, zabúdate na pohyb, ale keď trénujete pohyb, nikdy nezabudnete na svaly.

Tak Nerev a pusti sa do toho!

 

Vydavateľstvo: Petit Press, a. s.

Autori: Šimon Klimčík • Juraj Berzedi

Počet strán: 208

Väzba: pevná väzba

Rozmer: 155x220 mm

Rok vydania: 2023

Žáner: odborné a náučné, šport, biografia

Jazyk: slovenčina

Dátum vydania: 9. november 2023

ISBN 978-80-559-0915-8

Cena s DPH: 16,90 eur