Motivačný diár STEP BY STEP 2024 - Patrik Lê Giang

Novinka
19,99 € –40 %
mockup diar 2024
19,99 € –40 % 11,99 € 9,99 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Chlapec z Fiľakova pred pár rokmi vyslovil vetu: „Zmením svet!“

Futbalový brankár Patrik Lê Giang založil nadáciu STEP BY STEP, ktorá inšpiruje, vzdeláva a finančne podporuje deti a mládež. Vedie mladú generáciu k zdravému životnému štýlu a pomáha deťom s ťažkým zdravotným alebo sociálnym príbehom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minulý rok vyšiel prvýkrát jeho inšpiratívny diár Step by Step a stretol sa s veľmi priaznivým ohlasom. Teraz prichádza druhý diel na rok 2024.

Okrem prehľadného kalendára, prehľadu sviatkov, motivačných citátov sa dozviete o zmýšľaní a ceste športovca, ktorý v roku 2021 získal prestížne svetové charitatívne ocenenie Merit Award.

Diár sa stane vaším každodenným partnerom a bude vás sprevádzať počas celého roka. Zamyslíte sa s ním nad svojím životným poslaním, snami a cieľmi. Uvedomíte si, za čo všetko môžete byť vďační. Spoznáte svoju jedinečnosť a zistíte, že nič nie je nemožné.

Zadovážením si diára podporíte niekoho, kto to potrebuje. Výťažok z minuloročného diára putoval na rehabilitačné účely malému bojovníkovi Leonardovi, ktoré ho posunú o ďalší krok k vytúženému cieľu – samostatnej chôdzi.

„Ďakujem, že si si vybral práve seba! Si tou najhodnotnejšou investíciou, pre akú si sa kedy mohol rozhodnúť. Získaním tohto diára sa stávaš súčasťou našej STEP BY STEP rodiny, v ktorej ťa srdečne vítame. Odteraz už budeme kráčať a pomáhať spolu,“ vraví Patrik Lê Giang.

 

Oficiálny dátum vydania 8. 9. 2023

Vydavateľ Petit Press, a.s.

Autor: Patrik Lê Giang

Názov: Diár STEP BY STEP 2024

Väzba: V/8 - pevná väzba s koženkou

Doplnky: kapsa na vnútornej strane dosiek, dve záložky, praktická gumička na zatvorenie

Počet strán: 200

Žáner: motivačný diár

Rozmery: 165 mm šírka x 230 mm výška

MOC s DPH: 19,99 €

Jazyk: slovenčina