Motivačný diár STEP BY STEP 2023 - Patrik Lê Giang

Akcia
19,90 € –50 %
DIAR obálka 2
19,90 € –50 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Chlapec z Fiľakova pred pár rokmi vyslovil vetu: „Zmením svet!“

Futbalový brankár Patrik Lê Giang založil nadáciu STEP BY STEP, ktorá inšpiruje, vzdeláva a finančne podporuje deti a mládež. Vedie mladú generáciu k zdravému životnému štýlu a pomáha deťom s ťažkým zdravotným alebo sociálnym príbehom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Krok za krokom. Tým ďalším je prelomový motivačný diár, ktorý môže zmeniť váš život. Je inšpiratívny a výnimočný. Okrem prehľadného kalendára sa dozviete o zmýšľaní a ceste športovca, ktorý v roku 2021 získal prestížne svetové charitatívne ocenenie Merit Award.

Diár sa stane vaším každodenným partnerom a bude vás sprevádzať počas celého roka. Zamyslíte sa s ním nad svojím životným poslaním, snami a cieľmi. Uvedomíte si, za čo všetko môže byť vďační. Spoznáte svoju jedinečnosť a zistíte, že nič nie je nemožné.

Kúpou diára zároveň podporíte nadáciu STEP BY STEP.

„Ďakujem, že si si vybral práve seba! Si tou najhodnotnejšou investíciou, pre akú si sa kedy mohol rozhodnúť. A práve tvoja cesta je samotným cieľom. Kúpou tohto diára sa stávaš súčasťou našej STEP BY STEP rodiny, v ktorej ťa srdečne vítame. Odteraz už budeme kráčať a pomáhať spolu,“ vraví Patrik Lê Giang.

Vydavateľ Petit Press, a.s.

Autor: Patrik Lê Giang

Názov: Motivačný diár STEP BY STEP 2023

Väzba: V/8 - pevná väzba s koženkou

Doplnky: kapsa na vnútornej strane dosiek, záložka, praktická gumička na zatvorenie

Počet strán: 192

Žáner: motivačný diár

Rozmery: 165 mm šírka x 230 mm výška

MOC s DPH: 19,90 €

Jazyk: slovenčina

Oficiálny dátum vydania 2. december 2022