Králi slovenského futbalu (Príbehy výnimočných hráčov o ich ceste na vrchol)

19,90 € 18,09 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Príbehy najlepších slovenských futbalistov v histórii. Hamšík, Dubovský, Popluhár, Škrtel, Moravčík a ďalší. Spolu 22 výnimočných hráčov a neobyčajných osudov po prvý raz na jednom mieste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha prináša príbehy najlepších slovenských futbalistov v histórii. Získavali trofeje, slávu i uznanie, fanúšikovia ich milovali. Na trávniku udivovali futbalovým kumštom, boli lídrami svojich klubov i reprezentácie, viacerí hrávali v popredných európskych tímoch.

Marek Hamšík, Peter Dubovský, Ján Popluhár, Martin Škrtel, Ľubomír Moravčík a ďalší. Všetkých spája to, že na domácej scéne získali futbalového Oscara, teda ocenenie za triumf v ankete Futbalista roka.

Spolu ich je 22 a kniha Králi slovenského futbalu prináša ich príbehy po prvý raz na jednom mieste. Čo o nich neviete? Aká bola ich cesta za úspechom? Aké drobnosti a náhody rozhodovali o ich futbalovom živote? Ako sa z neznámych chlapcov stali obdivované osobnosti?

Od legiend ako Karol Dobiaš či Ján Kozák až po Milana Škriniara. Spolu 22 výnimočných hráčov a neobyčajných osudov.

Dopĺňa ich množstvo dobových fotografií, ktoré zároveň dokumentujú, ako sa futbal za posledných 60 rokov menil a zmenil. Predslov napísal Ľubomír Moravčík.

 

Oficiálny dátum vydania: 7. 9. 2023

Vydavateľ: Petit Press, a. s.

ISBN 978-80-559-0913-4

Autor: Michal Zeman

Väzba: pevná väzba

Počet strán: 272

Žáner: šport, futbal, história

Rozmery: 165 mm šírka, 230 mm výška

MOC s DPH: 19,90 €

Jazyk: slovenčina