Kniha plná ľudí

5,99 € 5,45 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Sú témy, o ktorých nevieme alebo sa bojíme rozprávať. Sú príbehy, ktoré zostávajú nepovšimnuté. Nezachytia ich titulné stránky novín ani žiadne archívy. Šéfredaktorka denníka SME príbehy pre Knihu plnú ľudí nachádza v záhradách starých mám, na nemocničných chodbách či na ceste odchádzajúceho človeka a všetky ich doplnila svojimi ilustráciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príbehy sú všade naokolo. Niekedy čakajú na svojho rozprávača roky a len máloktoré sa dostanú do kníh alebo do novín.

Šéfredaktorka denníka SME ich pre Knihu plnú ľudí nachádza v záhradách starých mám, na nemocničných chodbách, na cintorínoch, na revolučných námestiach, v školách, na uliciach.

Píše o koreňoch, ktoré by nás mali inšpirovať, a nie zotročovať, o ťažkých životných situáciách, v ktorých sme začiatočníci, o starobe, pred ktorou krajina zatvára oči, a o tom, ako sa schováva na dne všetkého veľkého dobrota a láska.

Niektoré z textov v knihe boli uverejnené ako autorské strany v denníku SME. Autorka ich po rokoch nanovo premyslela, ďalšie dopísala a doplnila o svoje ilustrácie.

Špecifikácia
Vydavateľ: Petit Press, a.s.
ISBN: 978-80-559-0524-2
EAN: 9788055905242
Autor: Beata Balogová
Názov: Kniha plná ľudí
Väzba: V2k
Počet strán: 160
Žáner: Publicistika
Rozmery titulu: 195 mm výška, 130 mm šírka, 10 mm hrúbka

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie