Jana Sunderman: Interview

9,90 € 9 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Zaujímavosti o filmových hviezdach, ktoré ste v rozhovoroch s nimi nenašli.

Kristíne Kúdelovej, redaktorke denníka SME, sa podarilo vyspovedať už toľko osobností filmovej branže ako snáď žiadnej inej slovenskej novinárke.

Kniha Interview odhaľuje zákulisie stretnutí s mnohými zábavnými detailmi, približuje atmosféru počas rozhovorov a neobchádza ani aktuálne spoločenské témy.

Začítajte sa do rozhovoru dvoch kamarátok, ktorý odhaľuje zaujímavé hviezdne súvislosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akí sú slávni herci a herečky, keď nemusia hrať? Akú charizmu vyžarujú pri osobnom stretnutí? Čo čaká na novinárku pri rozhovoroch s najväčšími filmovými hviezdami? Ako sa správajú Leonardo DiCaprio, Johnny Depp či Catherine Deneuve?

Kristíne Kúdelovej, redaktorke denníka SME, sa podarilo vyspovedať už toľko osobností filmovej branže ako snáď žiadnej inej slovenskej novinárke. Kniha Interview odhaľuje zákulisie stretnutí s mnohými zábavnými detailmi, približuje atmosféru počas rozhovorov a neobchádza ani aktuálne spoločenské témy.

 

Je príležitosťou sadnúť si k celebritám na gauč v ich hotelovej VIP izbe, alebo si dať s nimi pivo v bare. Dostať sa bližšie, pocítiť ich celebritné fluidum. Začítajte sa do rozhovoru dvoch kamarátok novinárok, ktorý odhaľuje zaujímavé hviezdne súvislosti.

 

Oficiálny dátum vydania: 6.12.2021

Vydavateľ      Petit Press, a.s.

ISBN  978-80-559-0748-2

Autor  Jana Sunderman

Názov: Interview

Väzba  V2k

Počet strán: 176

Žáner: literatúra o filme

Rozmery titulu: 195 mm výška, 130 mm šírka, 17 mm hrúbka

MOC s DPH: 9.90 €