Gizka a Peter spolu v kuchyni - Gizka Oňová a Peter Varga

Novinka
22,90 € 20,82 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Priaznivcov dobrého a kvalitného jedla je veľa a stále pribúdajú. Domáce varenie je totiž najlepší spôsob stravovania tak z finančného, ako aj zo zdravotného hľadiska. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločné stolovanie v kruhu rodiny alebo s priateľmi je bežná súčasť nášho každodenného života. Aj vďaka nemu sa prelínajú tradície medzi generáciami – tradície kultúrne, ale aj kulinárske. Prítomné dámy rozličných vekových kategórií si pri spoločnom obede často vymieňajú recepty. My, dvaja autori tejto knihy, vás chceme presvedčiť, že aj vy, naši čitatelia, môžete byť pri troche snahy a zručnosti dobrí kuchári, ak jedlo pripravíte s láskou a z dobrých surovín. Naša kniha je plná podnetných receptov. Jedinečná je však najmä tým, že každý z nás prispel niečím osobitým, vlastným svojej vekovej kategórii.

Priaznivcov dobrého a kvalitného jedla je veľa a stále pribúdajú. Domáce varenie je totiž najlepší spôsob stravovania tak z finančného, ako aj zo zdravotného hľadiska. Spoločné varenie bolo pre nás oboch veľmi zábavné a zároveň inšpiratívne. Človek sa učí do smrti a zbiera nové skúsenosti. Ak naše recepty oslovia mladú aj staršiu generáciu, splnil sa náš zámer: spájať rôzne generácie v jednej kuchyni.

Želáme vám veľa príjemných chvíľ pri spoločnom kuchtení.

Gizka a Peter

 

  • Formát: 190 x 250 mm
  • Rozsah: 120 strán
  • Väzba: tvrdá 
  • Hmotnosť 630 g
  • Jazyk: slovenský
  • Dátum vydania: 13.10. 2022