Formula 1: Rivali (Najväčšie súboje F1)

32,90 € 29,91 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Kniha Rivali približuje najikonickejšie súboje v histórii formuly 1, dramatické kolízie, konflikty medzi jazdcami, ale aj férové súperenie a veľkorysé gestá. Šestnásť strhujúcich súbojov, ktoré namiešavajú rivalitu v F1 vo všetkých jej podobách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha Rivali približuje najikonickejšie súboje v histórii F1, dramatické kolízie, konflikty medzi jazdcami i kontroverzné rozhodnutia, ktoré ich súperenie sprevádzali.

Ayrton Senna verzus Alain Prost, Niki Lauda verzus James Hunt, Michael Schumacher verzus Mika Häkkinen či Lewis Hamilton verzus Max Verstappen. Kniha opisuje celkovo 16 takýchto rivalských dvojíc. Paradoxne, viaceré z nich sedeli v rovnakom aute a jazdili za ten istý tím.

„Je pravda, čo sa hovorí – pojem tímový kolega nie je správny. Viac by sa hodilo označenie najväčší nepriateľ na svete,“ hovorí v predslove Mark Webber, bývalý jazdec a víťaz deviatich veľkých cien.

Roztržky, nenávisť, hádky, ostré súboje na trati i mimo nej, ale aj férové súperenie a veľkorysé gestá. Rivalita vo všetkých podobách. Skvelé čítanie pre všetkých fanúšikov formuly 1 doplnené o množstvo jedinečných fotografií.

Rivali nadväzujú na úspešnú knihu Šampióni. Obe sú poctou vynikajúcim jazdcom a výnimočným okamihom, ktoré písali históriu F1.

 

Oficiálny dátum vydania 7. 9. 2023

Vydavateľ Petit Press, a.s.

ISBN 978-80-559-0895-3

Autor: Tony Dodgins

Väzba: pevná väzba

Počet strán: 240

Rozmery: 248 mm šírka, 304 mm výška, 25 mm hrúbka

Hmotnosť: 1,7 kg (1700 g)

MOC s DPH: 32,90 €

Žáner: šport, motorizmus, F1

Jazyk: slovenčina

Preklad: Ondrej Kolčiter